10maj 2019

Lokaty na okres do 2 miesięcy.

Lokata w Plus Bnaku.

Lokaty krótkoterminowe to lokaty jakie zakłada się na okres do dwóch miesięcy. Taka lokata pozwala na bardzo szybki dostęp do swoich oszczędności. Dzięki lokatą można zwiększać ilość swoich oszczędności i co najważniejsze chronić je przed wpływem inflacji. Lokata zakładana przez plusbank24 oprocentowana jest nominalnie na 1,40% w skali roku. Oprocentowanie jest stałe przez cały czas trwania lokaty. Zaciągniemy ją na kwotę od 1 000 złotych na okres jednego miesiąca. Jednym z warunków skorzystania z oferty jest posiadanie konta osobistego w Plus Banku. Z oferty może skorzystać nowy jak i obecny klient banku, który wpłaci na lokatę dowolne środki. Odsetki kapitalizowane są na koniec lokaty, a jej zerwanie przed czasem w konsekwencji niesie całkowitą ich utratę. Jest to lokata odnawialna jaką możemy założyć mobilnie lub przez internet. Taki sposób zakładania lokat bankowych jest bardzo wygodny, gdyż wszelkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu i co ważne ich ilość została przez bank ograniczona do minimum, sprawdź ciekawe propozycje na moje-oszczedzanie.com.pl.

Lokata MIRACLE w Lion's Banku.

Lokata MIRACLE to oferta Lion's Banku. Depozyt oprocentowany jest na 1,35% w skali roku i jest ono stałe przez cały czas trwania lokaty. Można go założyć dysponując kwotą od 10 000 złotych. Jest to lokata dwumiesięczna bez otwierania konta bankowego i dobierania do niej innych produktów bankowych. Lokata jest odnawialna z kapitalizacją odsetek na koniec. Zerwanie jej przed czasem skutkuje utratą odsetek. Depozyt można założyć w banku, przez telefon lub przez internet. Kilka sposobów założenia lokaty pozwala klientom wybrać taki wariant jaki najbardziej im odpowiada.

Nest Lokata w Nest Banku.

Nest Lokata w Nest Banku jest lokatą jaką można założyć na jeden miesiąc lub na dwa miesiące. Oprocentowanie nominalne tej lokaty jest stałe i wynosi 1,30% w skali roku. Minimalna kwota jaka jest niezbędna, aby móc założyć lokatę to 1 000 złotych. Maksymalnie na depozyt można wpłacić 2 mln złotych. Jednym z warunków jakie trzeba spełnić, aby móc założyć tą lokatę jest założenie w banku Nest Konta. Można otworzyć dowolną liczbę lokat, bank nie ogranicza ich ilości na jednego klienta. Kapitalizacja odsetek jest na koniec okresu i jeżeli zerwiemy lokatę wcześniej utracimy wszystkie odsetki jakie udało nam się zgromadzić. Lokata jest automatycznie odnawiana. Założymy ją przez Internet, jak również tradycyjnie w oddziale banku. Sposób założenia lokaty już zależy od tego jak woli dany klient, czy woli załatwić wszystko przez internet, czy też odwiedzić bank.

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.kasa-na-juz.pl/index.php?trackback/22